Ilgalaikis kreditas ne visada jums padės

ilgalaikis kreditasEsant sunkumams su pinigais, visada manoma, kad ilgalaikis kreditas yra viena lengviausių išeičių, kuri nesukelia jokių pasekmių. Iš dalies tai tiesa, tačiau skolinimasis, kurio metu yra dengiami kiti įsiskolinimai, gali kartais ir dar labiau pakenkti. Turime galvoje tai, kad jeigu viskas vyksta nepasveriant galimų niuansų, tada ilgalaikės paskolos niekada nebus naudingos – jos tik dar labiau sugniuždys žmogų. Tam, kad viso to išvengtumėte, reikėtų nuodugniai peržiūrėti savo situaciją ir ieškoti alternatyvių būdų sumažinti savo problemas.

Jeigu jūsų sunkumai nėra labai dideli ir viską galėtumėte pakeisti maža pinigų suma, kurią galėtumėte po mėnesio ar kelių grąžinti iki paskutinio cento, siūlytume pagalvoti ar nebūtų protingiau pasinaudoti akcijomis bei nuolaidomis. Pavyzdžiui, pirma paskola nemokamai gali pasinaudoti klientai, kuriems reikia pinigų labai trumpam laikotarpiui. Tas laikotarpis turėtų būti neilgesnis nei 3 mėnesiai ir netrumpesnis nei mėnuo. Matote, dabar kai kurie kredito teikėjai vilioja naujus klientus šiais pasiūlymais. Jeigu jums pirmą kartą tenka girdėti apie greituosius kreditus, tada nemaža tikimybė, kad tokia akcija jums būtų taikoma daugumoje kredito bendrovių. Tai ko gero yra vienintelis sprendimas, kuris gali padėti esant trumpalaikėms bėdoms. Susimąstykite apie tai, bet viską vis tiek įvertinkite atsakingai, nes ne visiems tas paskolas pavyksta grąžinti laiku.

Dėl ko pastovus skolinimasis gali baigtis liūdnai? Įprastai, daug žmonių, kurie neturi atsakomybės jausmo, skolinasi tam, kad galėtų tuos pinigus išleisti vėjais – jeigu nėra reikalo, geriau būtų nesiskolinti. Esmė tame, kad tada tokie žmonės neturi iš ko grąžinti kredito, todėl ima naują ir dengia senus įsiskolinimus. Čia nemalonus faktas – retas kada skolinasi iš tų bendrovių, kurios skolina pigiau. Dažniausiai nesaikingas skolinimasis pasižymi tuo, kad kreditai yra imami iš pirmos pasitaikiusios kreditų įmonės. Juk kai kurie kreditoriai gali suteikti refinansavimo paslaugą, tad tuo tikrai reikėtų pasidomėti plačiau, tuo labiau, kad skolinimasis vyksta jau iš nemalonaus reikalo.

Jeigu jau skolinatės kitų įsipareigojimų padengimui, tai darykite tik apgalvoję visas galimybes – žiūrėkite kas siūlo geriausias sąlygas, o ne skolinkitės neskaičiuodami.