Kaip filmus žiūrėti legaliai?

filmaiNemokamai internetu filmus įpratę žiūrėti vartotojai nė nenutuokia, jog jie elgiasi visiškai neteisėtai. Teisėsauga ne visada imasi veiksmų prieš tokius vartotojus, tačiau reikia pabrėžti, kad su interneto piratais, kurie užsiima nelegalių filmų platinimu, kol kas dirbama saikingai. Jau yra ne vienas asmuo, kuris buvo nubaustas už nelegalių filmų platinimą. Ką tai turi bendro su vartotojais? Nors įstatymuose aiškiai pabrėžiama, kad autorių teises pažeidžiančius kūrinius laikyti ar kažkaip kitaip realizuoti yra draudžiama, tai liečia ir vartotojus. Nelegalių filmų žiūrėjimas gali užtraukti atsakomybę. Jeigu norite to išvengti, tiesiog reikia suprasti, kad be https://www.filmai.in/ yra ir kitų portalų, kuriuose galima žiūrėti filmus legaliai.

Norintiems filmus internete žiūrėti nepažeidžiant įstatymų, patariama kruopščiai domėtis kaip veikia pasirinkti portalai. Trumpai tariant, jeigu filmus žiūrite nemokamai, ir jeigu tai nėra televizijos kanalui priklausantis portalas, tai jau tuomet galima kažką įtarti. Kodėl? Paprasčiausiai, visi portalai, norėdami publikuoti filmus legaliai, turi sumokėti atitinkamus mokesčius tam tikroms asociacijoms arba tiesioginiams filmų kūrėjams. Jeigu jie tokius mokesčius sumoka, vadinasi jie turi iš kažkur gauti pelną, jog viskas atsipirktų. Jeigu filmai publikuojami nemokamai, vadinasi jie iš to pajamų negauna. Jeigu tokiame filmų portale nerodoma net ir reklama, tuomet galima įtarti, kad tas portalas filmus platina visiškai nelegaliai.

Internete yra netgi kelios specialios platformos, kuriose galima žiūrėti filmus už tam tikrus mokesčius. Pirmiausiai reikėtų įvardinti specialias kabelinės televizijos internetines platformas. Įsigiję prenumeratą, jūs ne tik galite žiūrėti televiziją namuose esančiame televizoriuje, bet ir internete. Sudaroma speciali programa, kurioje galima rinktis ką žiūrėti t.y. internete filmus tiesiog galima pasirinkti ir tiek – nerodomas joks šalutinis turinys.

Kitas būdas filmus žiūrėti legaliai – rinktis įprastus DVD arba BlueRay diskus, kurie parduodami praktiškai visuose prekybos centruose. Įsigiję filmą diske, jūs ne tik žiūrite jį legaliai, bet tuo pačiu remiate ir filmo kūrėjus bei aktorius, nes iš to jie gauna pajamas t.y. dalis pinigų nukeliauja būtent jiems. Tad, jeigu norite išvengti galimų bėdų, tuomet pabandykite filmus žiūrėti legaliose platformose.